مخترع و تولید کننده تخصصی نانو پلیمرهای پیشرفته دارای 33 اختراع منتخب مسابقات ملی و فراملی اختراعات

مشخصات محصول

 

“Nano OXO” اوّلین و تنها نانومستربچ اکسا زیست تجزیه پذیرکننده تولید کشور میباشد که بر پایه پلیمرهای پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پلی استایرن تولید و عرضه می گردد. این نانو مستربچ که شامل ۳۰ درصد ترکیب میکرو-نانو ذره ای تجزیه پذیر کننده  با عملکرد کاتالیزوری (تسریع کننده) می باشد هم اکنون بعنوان قوی ترین و مؤثرترین افزودنی تجزیه پذیر کننده اکسایشی-زیستی، در مقایسه با دیگر افزودنی های پلیمری،  به لحاظ کارآیی و قیمت دارای مزیت و برتری می باشد و به عنوان یک کالای تجاری ویژه جهت تجزیه پذیر کردن طیف وسیعی از محصولات پلی اتیلنی، پلی پروپیلنی و پلی استایرنی، پیشنهاد می گردد.

Nano OXO  طی دو فرایند متوالی اکسایشی (در حضور عوامل محیطی همچون نور، اکسیژن، رطوبت، …) و سپس تجزیه زیستی (در حضور میکروارگانیسمهای خاک) طی ۶ الی حداکثر ۱۸ ماه منجر به تجزیه ۱۰۰ درصدی محصولات پلیمری به دی اکسید کربن، آب و توده زیستی (کود آلی) می گردد که همگی به چرخه طبیعت باز می گردند. استفاده از Nano OXO ، در عین حفظ خواص و مقاومت های فیزیکی مکانیکی محصول، منجر به ایجاد خاصیت تجزیه پذیری در محصول با کمترین و بصرفه ترین قیمت تمام شده می گردد. شایان ذکر است مادامی که محصول تولیدی از Nano OXO در معرض نور قرار نگیرند اثر کاتالیزوری آن فعال نگردیده و محصول مستعد نگهداری طولانی مدت در انبار و یا قفسه های فروشگاه ها می باشد.

نحوه مصرف : مقدار ۱ تا ۲ درصد از نانومستربچ Nano OXO را با گرانول پلیمری پایه به خوبی مخلوط کرده و به قیف خوراکدهی دستگاه اکسترودر تولیدی منتقل کنید. گرم کردن مخلوط بدست آمده قبل از مصرف (پیش حرارت دهی توسط میکسرهای حرارتی یا توربومیکسرها) منجر به بهبود کیفیت محصول نهایی نیز میگردد.

استفاده از انواع مواد نو یا بازیافتی از مواد پلی اتیلنی، پلی پروپیلنی یا پلی استایرنی و همچنین مصرف Nano OXO در کنار دیگر افزودنیها بلامانع است (لیکن استفاده از افزودنیهای ضد یووی موجب کاهش اثربخشی افزودنیهای اکسازیست تجزیه پذیر می گردد).

 

محصولات مشابه

Back to Top

مجنمع تولیدی 1:

منطقه ویژه اقتصادی شیراز، میدان صنعت، بلوار صادرات، مجتمع دانش بنیان نانو بسپار فکور

 

مجتمع تولیدی 2:

شهرک صنعتی اشهارد، بلوار دکتر حسابی غربی، صنایع تولیدی دانش بنیان نانو بسپار فکور

مجتمع تولیدی 3 :

شهرک صنعتی ماهدشت، بلوار سرداران، پلاک 18

دفتر مرکزی:

شیراز، بلوار سلمان فارسی مجتمع سلمان، شرکت دانش بنیان نانو بسپار فکور

82 24 23 32 – 071

83 24 23 32 – 071