مخترع و تولید کننده تخصصی نانو پلیمرهای پیشرفته دارای 33 اختراع منتخب مسابقات ملی و فراملی اختراعات

آلمن کینگ | واکس گرفت (مالئیکه)

مشخصات محصول

ALMAN KING | COMPATIBILIZER MALEATED WAX

 

آلمن کینگ، یک سازگارکننده مالئیـکه می باشد که واجب است! درفرمولاسیون طیف وسیعی از محصولات پلیمری بکار برده شود. این محصول یک ترکیب پلیمری گرفت شده با مولکول مـالـئـیـک انـیـدریـد می باشد که بواسطه ظهور عامل قطبی در ساختار خود، بهترین عملکرد سازگارکنندگی ترکیبات ناسازگار به لحاظ قطبیت را دارا می باشد.

هم اکنون تولیدکنندگان بواسطه محصول می توانند براحتی اقدام به ساخت محصولاتی همچون کامپاند گیاهی نشاسته/پلیمر، کامپاندها و مستربچ ای پرکننده همچون کربـنـات کلسیم، تالک، الیـاف شیـشه، کامپاند چوب/پلاستیک، مستربچ ها و کامپاندهای نانومواد، نمایند. همچنین تولید بسیار با کیفیت آلیاژهایی همچون ABS/PC , PP/ABS AES/PA , ABS/PA , PP/PET و از این دست، از مزایای مصرف از این سازگارکننده می باشد.

عملکرد فرایندی این سازگارکننده پلیـمری مالئیـکه باتشکیل پیـونـدهـای ۱و ۲ مرحله ای واحد قـطـبـی خود با فاز افزودنی منجر به ظهور خواصی همچون ترشـوندگی (خیـس شـوندگی)، بهبود پخش ماده پرکننده و به دنبال آن افزایش خارق العاده کـیـفـیـت مسـتربـچ و کـامـپـاند تولیدی، از طرفی ایجاد امکان بهره برداری از بالاترین میزان پرکننده با حفظ وکنترل خواص، ایجادسازگاری آلیاژهای پلیمری ناسازگار،افزایش رنگ پذیری و پوششـدهی محصولات پلیمری همچون قطعات پلی پروپیلن، افزایش خواص فیـزیـکی مکـانیـکی ازجمله مقاومت به ضربه، سایش، کشش، فشار، .. ، تکمیل و اصلاح فرمولاسیون چسب گـرمـا ذوب (هات ملت)، چسب بین لایه ای لوله های پنج لایه، چسب بین لایه ای روکش پلیمر/فلز، چسب فیلمهای چندلایه و درنهایت بهبود چشمگیر مقاومت و خواص حرارتی می گردد.

 

 

مشاهده جزئیات

  • تاریخ ۱۳۹۹-۰۹-۰۶
  • تگ واکس نانوپلیمری
Back to Top

مجنمع تولیدی 1:

منطقه ویژه اقتصادی شیراز، میدان صنعت، بلوار صادرات، مجتمع دانش بنیان نانو بسپار فکور

 

مجتمع تولیدی 2:

شهرک صنعتی اشهارد، بلوار دکتر حسابی غربی، صنایع تولیدی دانش بنیان نانو بسپار فکور

مجتمع تولیدی 3 :

شهرک صنعتی ماهدشت، بلوار سرداران، پلاک 18

دفتر مرکزی:

شیراز، بلوار سلمان فارسی مجتمع سلمان، شرکت دانش بنیان نانو بسپار فکور

82 24 23 32 – 071

83 24 23 32 – 071